Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Muse - Feeling Good
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.08
2017
Doktorantka z PK brązową medalistką MŚ

Doktorantka z PK brązową medalistką MŚ

 
Doktorantka z PK brązową medalistką MŚ
Renata Knapik-Miazga, doktorantka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej zdobyła wraz z drużyną szpadzistek brązowy medal mistrzostw świata w szermierce, które odbyły się w Lipsku.

Polska drużyna szpadzistek w składzie: Renata Knapik-Miazga, Ewa Nelip, Magdalena Piekarska, Barbara Rutz pokonały w decydującym meczu ekipę z Korei Południowej 33:28 i tym samym zapewniły sobie miejsce na podium.  Rangę sukcesu podkreśla fakt, że ostatni drużynowy medal na Mistrzostwach Świata polskie florecistki wywalczyły siedem lat temu.

W piątek 28 lipca z brązowymi medalistkami i trenerem Bartłomiejem Językiem spotkał się minister sportu i turystyki Witold Bańka. Gratulując zawodniczkom, minister wyraził nadzieję, iż ostatni sukces jest zapowiedzią kolejnych triumfów sportowych.

 

Na zdjęciu, od lewej:  Magdalena Piekarska, Ewa Nelip, Renata Knapik-Miazga, minister sportu i turystyki Witold Bańka, Barbara Rutz / fot. MSiT
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners