Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kiss - God Gave You Rock&Roll To You
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.08
2016
Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia na PK

Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia na PK

 
Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia na PK
Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na Politechnice Krakowskiej rozpocznie się 1 września br. Od tego dnia kandydaci będą mogli dokonać elektronicznej rejestracji w systemie e-HMS w ściśle określonych terminach.

6 września zakończy się rejestracja na studia stacjonarne na Wydziale Architektury, a 14 września na wszystkie pozostałe studia stacjonarne. 16 września  zostanie zakończona rejestracja na studia niestacjonarne.

Kandydaci aplikujący na kierunek architektura krajobrazu na Wydziale Architektury będą musieli przystąpić do egzaminu wstępnego, który odbędzie się w dniach 7-8 września 2016 r. Ogłoszenie wyników egzaminu wstępnego nastąpi w dniu 12 września br.

Lista kierunków, na których będzie prowadzona dodatkowa rekrutacja na studia, jest dostępna w Serwisie Rekrutacyjnym.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners