Pendragon - Paintbox (acoustic version)

Dodatkowa rekrutacja na studia I stopnia na PK

Dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia na Politechnice Krakowskiej rozpocznie się 1 września br. Od tego dnia kandydaci będą mogli dokonać elektronicznej rejestracji w systemie e-HMS w ściśle określonych terminach.

6 września zakończy się rejestracja na studia stacjonarne na Wydziale Architektury, a 14 września na wszystkie pozostałe studia stacjonarne. 16 września  zostanie zakończona rejestracja na studia niestacjonarne.

Kandydaci aplikujący na kierunek architektura krajobrazu na Wydziale Architektury będą musieli przystąpić do egzaminu wstępnego, który odbędzie się w dniach 7-8 września 2016 r. Ogłoszenie wyników egzaminu wstępnego nastąpi w dniu 12 września br.

Lista kierunków, na których będzie prowadzona dodatkowa rekrutacja na studia, jest dostępna w Serwisie Rekrutacyjnym.