Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Human - Polski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.08
2018
Dodatkowa rekrutacja na PK

Dodatkowa rekrutacja na PK

 
Dodatkowa rekrutacja na PK
Na Politechnice Krakowskiej do obsadzenia pozostało jeszcze 685 miejsc. W nadchodzącym miesiącu będzie można rekrutować się m.in. na energetykę, informatykę, inżynierię bezpieczeństwa, budownictwo, inżynierię środowiska czy gospodarkę przestrzenną.

Nabór na studia stacjonarne I stopnia odbędzie się w dniach 3-12 września. Rekrutacja na studia niestacjonarne potrwa do 17 września. Chętni na naukę na kierunku architektura krajobrazu będą mogli dokonać rejestracji w dniach od 20 sierpnia do 16 września br.
Kandydaci zainteresowani dodatkową rekrutacją na PK dokonują elektronicznej rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie uczelni  w dziale „Rekrutacja”.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners