Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.05
2021
„#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”

„#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”

 
„#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”
Dziś rozpoczyna się – przygotowany specjalnie dla kandydatów na studia – cykl wirtualnych spotkań z przedstawicielami uczelni pn. „#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”. Podczas wywiadów prowadzonych „na żywo”, osoby zainteresowane studiami na Politechnice Krakowskiej lepiej poznają ofertę dydaktyczną, a także zasady rekrutacji.


W trakcie każdego odcinka będzie możliwość zadawania pytań gościom. Można je też wcześniej skierować za pośrednictwem Messengera. Cykl wirtualnych spotkań odbędzie się na Facebooku. 

W pierwszym odcinku „#DobryWybór | Zostanę studentem PK!” o architekturze i architekturze krajobrazu (również prowadzonych w języku angielskim) opowiedzą przedstawiciele Wydziału Architektury PK. Przybliżą też zasady egzaminu z predyspozycji artystycznych oraz kryteria, którymi należy się kierować przy przygotowywaniu portfolio. Spotkanie z WA odbędzie się 27 maja o godz. 12.00. Każde następne również zaplanowano w samo południe, w poniedziałki i czwartki zgodnie z poniższym harmonogramem:
 

27 maja:

Wydział Architektury (kierunki: architekturaarchitektura w języku angielskim, architektura krajobrazuarchitektura krajobrazu w języku angielskim)
 

7 czerwca:

Wydział Mechaniczny (kierunki: automatyka i robotykainformatyka stosowanainżynieria bezpieczeństwainżynieria medycznainżynieria produkcjiśrodki transportu i logistykainżynieria wzornictwa przemysłowegomechanika i budowa maszynmechanika i budowa maszyn w języku angielskim, pojazdy samochodowesystemy i urządzenia przemysłowe)
 

10 czerwca:

o rekrutacji na PK porozmawiamy z pełnomocnikiem rektora ds. kształcenia dr. inż. Otmarem Vogtem
 

14 czerwca:

Wydział Informatyki i Telekomunikacji (kierunki: informatyka, matematykamatematyka stosowana)
 

17 czerwca:

Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej (kierunki: elektrotechnika i automatykainformatyka w inżynierii komputerowej)
 

21 czerwca:

Wydział Inżynierii Lądowej (kierunki: budownictwobudownictwo w języku angielskim, transport)
 

24 czerwca:

Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki (kierunki: fizyka technicznainżynieria materiałowananotechnologie i nanomateriały)
 

28 czerwca:

Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (kierunki: energetykageoinformatykainżynieria i gospodarka wodnainżynieria środowiskaodnawialne źródła energii i infrastruktura komunalnagospodarka przestrzennainżynieria czystego powietrza)
 

1 lipca:

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej (kierunki: biotechnologiainżynieria chemiczna i procesowatechnologia chemiczna)

 
Wirtualne spotkania z uczelnią będą prowadzone na Facebooku. Każdy z uczestników może w trakcie trwania rozmowy zadawać pytania w komentarzach pod filmem. Pytania do naszych gości można też przesyłać za pośrednictwem Messengera. 
 
Zapraszamy do śledzenia cyklu „#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners