Coma - System

„#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”

Dziś rozpoczyna się – przygotowany specjalnie dla kandydatów na studia – cykl wirtualnych spotkań z przedstawicielami uczelni pn. „#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”. Podczas wywiadów prowadzonych „na żywo”, osoby zainteresowane studiami na Politechnice Krakowskiej lepiej poznają ofertę dydaktyczną, a także zasady rekrutacji.

W trakcie każdego odcinka będzie możliwość zadawania pytań gościom. Można je też wcześniej skierować za pośrednictwem Messengera. Cykl wirtualnych spotkań odbędzie się na Facebooku.

W pierwszym odcinku „#DobryWybór | Zostanę studentem PK!” o architekturze i architekturze krajobrazu (również prowadzonych w języku angielskim) opowiedzą przedstawiciele Wydziału Architektury PK. Przybliżą też zasady egzaminu z predyspozycji artystycznych oraz kryteria, którymi należy się kierować przy przygotowywaniu portfolio. Spotkanie z WA odbędzie się 27 maja o godz. 12.00. Każde następne również zaplanowano w samo południe, w poniedziałki i czwartki zgodnie z poniższym harmonogramem:

27 maja:

Wydział Architektury (kierunki: architekturaarchitektura w języku angielskim, architektura krajobrazuarchitektura krajobrazu w języku angielskim)

7 czerwca:

Wydział Mechaniczny (kierunki: automatyka i robotykainformatyka stosowanainżynieria bezpieczeństwainżynieria medycznainżynieria produkcjiśrodki transportu i logistykainżynieria wzornictwa przemysłowegomechanika i budowa maszynmechanika i budowa maszyn w języku angielskim, pojazdy samochodowesystemy i urządzenia przemysłowe)

10 czerwca:

o rekrutacji na PK porozmawiamy z pełnomocnikiem rektora ds. kształcenia dr. inż. Otmarem Vogtem

14 czerwca:

Wydział Informatyki i Telekomunikacji (kierunki: informatyka, matematykamatematyka stosowana)

17 czerwca:

Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej (kierunki: elektrotechnika i automatykainformatyka w inżynierii komputerowej)

21 czerwca:

Wydział Inżynierii Lądowej (kierunki: budownictwobudownictwo w języku angielskim, transport)

24 czerwca:

Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki (kierunki: fizyka technicznainżynieria materiałowananotechnologie i nanomateriały)

28 czerwca:

Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki (kierunki: energetykageoinformatykainżynieria i gospodarka wodnainżynieria środowiskaodnawialne źródła energii i infrastruktura komunalnagospodarka przestrzennainżynieria czystego powietrza)

1 lipca:

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej (kierunki: biotechnologiainżynieria chemiczna i procesowatechnologia chemiczna)

Wirtualne spotkania z uczelnią będą prowadzone na Facebooku. Każdy z uczestników może w trakcie trwania rozmowy zadawać pytania w komentarzach pod filmem. Pytania do naszych gości można też przesyłać za pośrednictwem Messengera.

Zapraszamy do śledzenia cyklu „#DobryWybór | Zostanę studentem PK!”.