Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Human - Polski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.03
2017
Do biegu, gotowi, start!

Do biegu, gotowi, start!

 
Do biegu, gotowi, start!
24 marca odbędzie się 41. Bieg Kościuszkowski, w trakcie którego zmierzą się zarówno damskie jak i męskie sztafety z całego kraju. Bieg odbywa się w rocznicę złożenia przez Tadeusza Kościuszkę uroczystej przysięgi narodowi w 1794 r.

Bieg, dzięki swojej wieloletniej tradycji, wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń na Politechnice Krakowskiej. Jest to też jedno z największych wydarzeń sportowych dla wszystkich krakowskich uczelni. Jak co roku, przed rozpoczęciem biegu przedstawiciele Politechniki złożą kwiaty na płycie upamiętniającej uroczystą przysięgę i objęcie przez Tadeusza Kościuszkę przywództwa insurekcji.

Kategorie biegowe:
1) Bieg sztafetowy mężczyzn (w tym służb mundurowych) - 5 zmian
2) Bieg sztafetowy kobiet - 4 zmiany
3) Bieg Vipów
4) Bieg osób niepełnosprawnych

Organizatorami Ulicznego Biegu Sztafetowego Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki są Politechnika Krakowska, uczelniany klub AZS PK oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK.
Więcej informacji i szczegółowy program:  www.azs.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners