Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Rezerwat - Zaopiekuj Sie Mna
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.11
2021
Do 3 grudnia trwa akcja „Mikołajki – Studenci Dzieciom”. W tym roku kwesta oraz możliwość przygotowania paczki

Do 3 grudnia trwa akcja „Mikołajki – Studenci Dzieciom”. W tym roku kwesta oraz możliwość przygotowania paczki

 
Do 3 grudnia trwa akcja „Mikołajki – Studenci Dzieciom”. W tym roku kwesta oraz możliwość przygotowania paczki
Od 15 listopada do 3 grudnia trwa 34. edycja akcji „Mikołajki – Studenci Dzieciom”, organizowanej przez Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej i Radę Osiedla Domów Studenckich PK. W przedsięwzięcie zaangażowało się ponad 50 studenckich wolontariuszy. Koordynatorką akcji jest Amelia Kwiecińska. Żacy z PK zbierają fundusze na zakup prezentów dla ponad 160 podopiecznych z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych z Krakowa i okolic. Paczkę można też przygotować samemu lub wspólnie z innymi studentami i pracownikami.

Ośrodki opiekuńczo-wychowawcze zgłosiły politechnicznym wolontariuszom zapotrzebowanie na zabawki, sprzęty i produkty spożywcze z długim terminem ważności. Podopieczni czekają przede wszystkim na: puzzle, gry planszowe/towarzyskie, klocki LEGO, parasole, ręczniki i pościel, skarpetki w rozmiarach 32-45, sztućce, środki higieny osobistej, piżamy i szlafroki (11-18 lat), słodycze. Listę potrzebnych rzeczy można znaleźć na Facebooku. Spakowane produkty będzie można przynieść osobiście do biura Samorządu Studenckiego PK przy ul. Warszawskiej 24 (budynek CUP, pokój 107) lub wysłać na adres biura SSPK (ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków).
 
Istnieje możliwość przygotowania spersonalizowanego prezentu. Pytania w tej sprawie należy przesyłać za pośrednictwem strony akcji na FB
 
Św. Mikołaj z Politechniki Krakowskiej odwiedzi w tym roku dzieci z ośrodków w Krakowie, Sieborowicach, Miękini, Olkuszu, Chrzanowie, Bochni, Żmiącej koło Ujanowic.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners