Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Morning Parade - Close To Your Heart
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.10
2017
Dni Kariery i Mobilności dla naukowców

Dni Kariery i Mobilności dla naukowców

 
Dni Kariery i Mobilności dla naukowców
Krakowskie Dni Kariery i Mobilności odbędą się już w przyszłym tygodniu (10-12 października). Miejscem spotkań będzie kampus Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Uczestnicy dowiedzą się m.in. skąd pozyskać granty na badania i jak nawiązać współpracę z biznesem.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie krakow.projektnaukowiec.pl, tam również znajduje się szczegółowy program, lokalizacja i więcej informacji na temat spotkania.

Wydarzenie organizują: Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska i Regionalne Centrum Euraxess w Krakowie.

Posłuchaj wywiadu z Ireną Śliwińską, koordynatorem Dni Kariery.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners