Janek Samolyk - Portrait of a drunk tunesmith

Dni Kariery 2019

We wtorek 26 marca w Pawilonie Sportowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędą się jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska.

Od ponad 25 lat na wiosnę w najwiekszych miastach kraju Dni Kariery dają możliwość rozmowy z przedstawicielami wielu branż, firm i spółek, co pozwala na zapoznanie się z aktualną sytuacją rynkową. Pozyskanie praktyki, stażu lub pracy w wielu przypadkach stanowi tylko formalność.

Dni Kariery są organizowane przez studentów dla studentów. Organizatorzy, będący rówieśnikami uczestników najlepiej znają potrzeby młodych ludzi i dają im szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najodpowiedniejszej.

Więcej informacji o tegorocznej edycji znajdziecie na stronie wydarzenia.