Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Cinemon - Na Na Na
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.03
2019
Dni Kariery 2019

Dni Kariery 2019

 
Dni Kariery 2019
We wtorek 26 marca w Pawilonie Sportowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędą się jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska.

Od ponad 25 lat na wiosnę w najwiekszych miastach kraju Dni Kariery dają możliwość rozmowy z przedstawicielami wielu branż, firm i spółek, co pozwala na zapoznanie się z aktualną sytuacją rynkową. Pozyskanie praktyki, stażu lub pracy w wielu przypadkach stanowi tylko formalność.

Dni Kariery są organizowane przez studentów dla studentów. Organizatorzy, będący rówieśnikami uczestników najlepiej znają potrzeby młodych ludzi i dają im szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównania wielu ofert i wybrania tej najodpowiedniejszej.

Więcej informacji o tegorocznej edycji znajdziecie na stronie wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners