Coma - Wola istnienia

Czyżynalia 2018

od 23 do 25 maja na osiedlu akademickim PK przy ul. Skarżyńskiego 1 odbędą się Czyżynalia - Juwenalia Politechniki Krakowskiej. Gry i zabawy plenerowe, wspólne grillowanie, stand-up, koncerty - to tylko część tego, co będzie dziać się podczas corocznego studenckiego święta.

Juwenalia stanowią najbardziej barwy okres życia studenckiego. Wtedy to studenci wszystkich uczelni Krakowa przejmują klucze do miasta i przez tydzień prezentują swoje uczelnie, bawią i biesiadują.
Epicentrum zabawy organizowanej przez studentów Politechniki Krakowskiej znajduje się na Czyżynach, przy Osiedlu Akademickim PK, gdzie od wielu lat organizowane są właśnie Czyżynalia. Na tym festiwalu co roku odbywają się konkursy z nagrodami, wydziałowe rywalizacje, a także turnieje pomiędzy drużynami. To także standupy, karaoke oraz mniejsze koncerty organizowane w Klubie Kwadrat, zlokalizowanym zaraz obok Osiedla Akademickiego. Kulminacyjnym punktem jest wieczorny koncert na którym prezentują się znani wykonawcy i zaproszeni są wszyscy studenci PK i nie tylko!
W tym roku podczas koncertu plenerowego usłyszycie Diversity, Jelonka oraz Acid Drinkers!
Szczegółowy program znajdziecie na stronie samorządu oraz facebook'u wydarzenia.