Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

OneRepublic - Marchin On
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.05
2018
Czyżynalia 2018

Czyżynalia 2018

 
Czyżynalia 2018
od 23 do 25 maja na osiedlu akademickim PK przy ul. Skarżyńskiego 1 odbędą się Czyżynalia - Juwenalia Politechniki Krakowskiej. Gry i zabawy plenerowe, wspólne grillowanie, stand-up, koncerty - to tylko część tego, co będzie dziać się podczas corocznego studenckiego święta.

Juwenalia stanowią najbardziej barwy okres życia studenckiego. Wtedy to studenci wszystkich uczelni Krakowa przejmują klucze do miasta i przez tydzień prezentują swoje uczelnie, bawią i biesiadują.
Epicentrum zabawy organizowanej przez studentów Politechniki Krakowskiej znajduje się na Czyżynach, przy Osiedlu Akademickim PK, gdzie od wielu lat organizowane są właśnie Czyżynalia. Na tym festiwalu co roku odbywają się konkursy z nagrodami, wydziałowe rywalizacje, a także turnieje pomiędzy drużynami. To także standupy, karaoke oraz mniejsze koncerty organizowane w Klubie Kwadrat, zlokalizowanym zaraz obok Osiedla Akademickiego. Kulminacyjnym punktem jest wieczorny koncert na którym prezentują się znani wykonawcy i zaproszeni są wszyscy studenci PK i nie tylko!
W tym roku podczas koncertu plenerowego usłyszycie Diversity, Jelonka oraz Acid Drinkers!
Szczegółowy program znajdziecie na stronie samorządu oraz facebook'u wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners