Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.12
2018
Czas na targi bożonarodzeniowe

Czas na targi bożonarodzeniowe

 
Czas na targi bożonarodzeniowe
Od piątku 30 listopada na Rynku Głównym w Krakowie świąteczny klimat nabiera tempa. Do 26 grudnia potrwają tam targi bożonarodzeniowe, które dzień później przeistoczą się w targi noworoczne, trwające do 6 stycznia. W ten sposób przez najbliższe kilka tygodni Rynek będzie miejscem spotkań w grudniowej aurze.

Odwiedzających czeka wiele atrakcji - dla fanów pełnego brzucha będzie to staropolskie jedzenie; pierogi, zupy czy chleb ze smalcem, ale również prażone orzechy i pieczone kasztany. Ważnym dodatkiem w mroźne, grudniowe dni będzie grzaniec, który pozwoli spędzić tam jeszcze więcej czasu.

Poza ofertą gastronomiczną, sprzedawcy zaoferują ozdoby świąteczne, często produkcji ręcznej. W ramach targów przy pomniku Adama Mickiewicza spotkają się twórcy szopek. Najbarwniejszym elementem będzie korowód kolędników, już w najbliższy czwartek, 6 grudnia. Zapraszamy!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners