Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - System
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.11
2015
Czas na jubileuszową „Wampiriadę”

Czas na jubileuszową „Wampiriadę”

 
Czas na jubileuszową „Wampiriadę”
Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej zaprasza na 15. „Wampiriadę” - cieszącą się coraz większym zainteresowaniem ogólnopolską, studencką akcję honorowego oddawania krwi.

Pierwsza „Wampiriada” odbyła się na Politechnice Krakowskiej w 2000 r. Jej pomysłodawcą i organizatorem był Przemysław Miłoń, wówczas przewodniczący NZS PK. Obecnie akcja organizowana jest zwykle dwa razy do roku we wszystkich większych ośrodkach akademickich w Polsce.

 

W ramach tegorocznej, jubileuszowej „Wampiriady” na Politechnice Krakowskiej, od 4 do 6 listopada w godzinach 9.00-14.00, krew będzie można oddać w jednym z trzech punktów:  

 

4 listopada - Kampus Wydziału Mechanicznego (sale A117 i A118), al. Jana Pawła II 37 
5 listopada - Dom studencki PK nr 1 - „Rumcajs” (sala telewizyjna), ul. Skarżyńskiego 3
6 listopada - Galeria „Gil” (sala wystawowa), kampus przy ul. Warszawskiej 24.

 

Na każdego honorowego krwiodawcę czekają podkoszulki z logo „Wampiriady” oraz upominki. W tym roku rozlosowywane będą m.in.: darmowy 4-tygodniowy kurs języka angielskiego oraz pięć zniżek (50%) na kursy semestralne.

 

Zeszłoroczna edycja na Politechnice Krakowskiej pozwoliła zasilić Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie o 113,4 litrów krwi, pobranych od 251 osób. Honorowy patronat nad „Wampiriadą 2015” sprawuje rektor PK.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners