Radio Nowinki - HERRBATKA - Greckie wakacje ... :-)

Czas na Barnima

"Barnim. Ogień" to początek nowego polskiego cyklu powieściowego. Książka autorstwa Bernarda Berga została wydana dzięki akcji crowdfundingowej na platformie Polak Potrafi. Mamy dla Was egzemplarze powieści oraz opowiadania "Barnim. Kamienie".

Cykl o Barnimie to prawdziwa gratka dla fanów dobrej przygody i tajemnic. Świat przeżył krach finansowy, a normy społeczne upadły. W takich okolicznościach przyszło działać Barnimowi, który zajmuje się zbieraniem rzadkich artefaktów z przeszłości dla swoich bogatych zleceniodawców. Aby oczyścić się z zarzutu kradzieży, rusza do niebezpiecznej okolicy, gdzie miało miejsce upiorne zdarzenie...

W naszych codziennych audycjach będziemy organizować konkursy. Do zdobycia powieść "Barnim. Ogień" i opowiadanie "Barnim. Kamienie". Słuchajcie nas uważnie.