Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Pink Floyd - Another brick in the wall (part 2)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.01
2017
Czas na Barnima

Czas na Barnima

 
Czas na Barnima
"Barnim. Ogień" to początek nowego polskiego cyklu powieściowego. Książka autorstwa Bernarda Berga została wydana dzięki akcji crowdfundingowej na platformie Polak Potrafi. Mamy dla Was egzemplarze powieści oraz opowiadania "Barnim. Kamienie".

Cykl o Barnimie to prawdziwa gratka dla fanów dobrej przygody i tajemnic. Świat przeżył krach finansowy, a normy społeczne upadły. W takich okolicznościach przyszło działać Barnimowi, który zajmuje się zbieraniem rzadkich artefaktów z przeszłości dla swoich bogatych zleceniodawców. Aby oczyścić się z zarzutu kradzieży, rusza do niebezpiecznej okolicy, gdzie miało miejsce upiorne zdarzenie...

W naszych codziennych audycjach będziemy organizować konkursy. Do zdobycia powieść "Barnim. Ogień" i opowiadanie "Barnim. Kamienie". Słuchajcie nas uważnie.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners