Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.11
2017
"Conkret" z PK najlepszym kołem naukowym

"Conkret" z PK najlepszym kołem naukowym

 
"Conkret" z PK najlepszym kołem naukowym
Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych "Conkret" z Politechniki Krakowskiej zostało nagrodzone w konkursie StRuNa 2017. Zwycięską kategorią okazała się Konferencja Roku.

VII Ogólnopolską Konferencję Budowlaną Studentów i Doktorantów "Euroinżynier - Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych" zorganizowali studenci. Wzięło w niej udział aż stu uczestników, a referaty wygłosiło 46 autorów. Zasięg konferencji sięgał aż 20 uczelni z całej Polski. 

Konkurs StRuNa wyróżnia studentów i doktorantów, którzy prowadzą działalność naukową zespołowo i indywidualnie. Program jest realizowany pod patronatem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina. Studenci koła naukowego "Concret" zapraszają na VIII edycję konferencji, która odbędzie się od 12 do 14 kwietnia 2018 r.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners