Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

"Conkret" z PK najlepszym kołem naukowym

Studenckie Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych "Conkret" z Politechniki Krakowskiej zostało nagrodzone w konkursie StRuNa 2017. Zwycięską kategorią okazała się Konferencja Roku.

VII Ogólnopolską Konferencję Budowlaną Studentów i Doktorantów "Euroinżynier - Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych" zorganizowali studenci. Wzięło w niej udział aż stu uczestników, a referaty wygłosiło 46 autorów. Zasięg konferencji sięgał aż 20 uczelni z całej Polski.

Konkurs StRuNa wyróżnia studentów i doktorantów, którzy prowadzą działalność naukową zespołowo i indywidualnie. Program jest realizowany pod patronatem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina. Studenci koła naukowego "Concret" zapraszają na VIII edycję konferencji, która odbędzie się od 12 do 14 kwietnia 2018 r.