Guns N' Roses - You Could Be Mine

Chór „Cantata” zaprasza „Muzyka z ekranu. Między światami”

Na koncercie zabrzmi muzyka kompozytorów polskich i zagranicznych. Będzie można usłyszeć utwory m.in. Johna Williamsa, Hansa Zimmera, Wojciecha Kilara, Abla Korzeniowskiego czy Ennia Morricone. Program jest urozmaicony stylistycznie – pojawią się melodie klezmerskie, jazzowe, westernowe, a także „galaktyczne”.

Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” pod dyrekcją Marty Stós wraz ze studentami Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie zapraszają na koncert pt. „Muzyka z ekranu. Między światami”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 grudnia o godz. 18.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej przy ul. św. Tomasza 43.

Chórzyści z Politechniki Krakowskiej zaprezentują wspólnie z muzykami Akademii Muzycznej w Krakowie m.in. takie filmowe klasyki, jak: „Duel Of The Fates” z „Gwiezdnych Wojen”, temat z filmu „Dobry, zły i brzydki” czy suitę z „Piratów z Karaibów”. Organizatorem wydarzenia jest Katedra Teorii i Interpretacji Dzieła Muzycznego oraz Międzywydziałowe Koło Naukowe Muzyki Filmowej AMKP.

Wstęp jest bezpłatny.