Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Fire Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.05
2017
Chińsko-Polska Szkoła Inżynierii

Chińsko-Polska Szkoła Inżynierii

 
Chińsko-Polska Szkoła Inżynierii
Politechnika Krakowska wraz z Politechniką Białostocką i Tianjin Chengjian University utworzy Chińsko-Polską Szkołę Inżynierii, z siedzibą w Tianjin. Porozumienie w tej sprawie podpisano 5 maja w Warszawie.

Zajęcia odbywać się będą w języku angielskim. Projekt oferuje możliwość nauki obywatelom Chin, prowadzone będą studia licencjackie i magisterskie,  natomiast absolwenci uczelni otrzymają dwa dyplomy: polski oraz chiński.
Rok akademicki rozpocznie się jesienią, zajęcia odbywać się będą głównie w Chinach, to właśnie tam pracować będą polscy wykładowcy. Politechnika Białostocka zajmie się kształceniem w dziedzinie budownictwa i inżynierii środowiska, natomiast Politechnika Krakowska zajmie się architekturą oraz architekturą krajobrazu.  


 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners