Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - System
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.05
2023
Centrum Wsparcia Projektów rozpoczęło działalność na PK

Centrum Wsparcia Projektów rozpoczęło działalność na PK

 
Centrum Wsparcia Projektów rozpoczęło działalność na PK
Na Politechnice Krakowskiej powołano Centrum Wsparcia Projektów (CWP). Pomoc w pozyskiwaniu i realizacji projektów finansowych z funduszy zewnętrznych, w tym m.in. funduszy strukturalnych, programów międzynarodowych, środków krajowych w ramach NCBR, NAWA, MEiN, NCN (z wyłączeniem krajowych projektów badawczych NCN) – to główne zadanie nowej jednostki w strukturze organizacyjnej uczelni.


Każdy pracownik Politechniki Krakowskiej, który będzie zainteresowany pozyskaniem finansowania na przedsięwzięcie badawcze, dydaktyczne, infrastrukturalne czy inne rozwijające potencjał uczelni będzie mógł otrzymać spersonalizowane wsparcie w procesie aplikowania o fundusze oraz doradztwo w trakcie realizacji projektu. Takim wsparciem w wielu obszarach związanych z procesem aplikowania o granty oraz ich realizacją (od doradztwa w zakresie identyfikowania źródeł finansowania przedsięwzięcia poprzez wsparcie w procesie tworzenia wniosku grantowego i gromadzenia załączników, aż po pomoc w negocjacjach i podpisaniu umowy o dofinansowanie) służyć będzie nowa jednostka Politechniki Krakowskiej – Centrum Wsparcia Projektów (CWP).

Centrum Wsparcia Projektów będzie prowadzić również działania edukacyjno-informacyjne, dzięki którym pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Krakowskiej będą mogli zdobywać wiedzę i umiejętności przydatne do skutecznego pozyskiwania finansowania i realizacji projektów w uczelni.
 
Misją Centrum będzie angażowanie społeczności akademickiej w jak najskuteczniejsze pozyskiwanie środków w ramach nowej unijnej perspektywy finansowej 2021-2027 oraz zdobywanie grantów badawczych realizowanych w ramach krajowej i międzynarodowej współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Działania te mają na celu rozwijanie uczelni jako nowoczesnej instytucji badawczej, która odpowiada na obecne oraz przyszłe wyzwania społeczne i gospodarcze.
 
Centrum będzie realizować swoje zadania w ramach trzech zespołów: Zespołu Pozyskiwania Funduszy, Zespołu Realizacji Projektów Strategicznych i Zespołu Projektów Międzynarodowych. Każdy z nich będzie realizował odrębne zadania, ale wszyscy pracownicy będą wymieniać się między sobą wiedzą i doświadczeniem.

Pełniącą obowiązki kierownika CWP będzie dr inż. Joanna Żelazny. Siedziba Centrum będzie znajdować się w Galerii GIL (pokój 115 – Zespół Pozyskiwania Funduszy, pokój 203 – Zespół Realizacji Projektów Strategicznych oraz Zespół Projektów Międzynarodowych).
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners