Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.02
2015
CEBEA włączony do Politechniki Krakowskiej

CEBEA włączony do Politechniki Krakowskiej

 
CEBEA włączony do Politechniki Krakowskiej
Rada Ministrów zdecydowała o włączeniu Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Budowy Urządzeń Chemicznych „Cebea” z siedzibą w Krakowie do Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Rozporządzenie w tej sprawie, z mocą obowiązującą od 1 lutego 2015 r., podpisała premier Ewa Kopacz.

Zgodnie z rozporządzeniem, Politechnika przejmuje mienie i należności przysługujące Ośrodkowi oraz jego zobowiązania, przejmuje wszystkie prawa i obowiązki, których podmiotem był Ośrodek, w tym obowiązki pracodawcy wobec pracowników. Przed włączeniem Ośrodek zabezpieczył wszystkich wierzycieli oraz zobowiązania wobec pracowników.
Z wnioskami o włączenie ośrodka CEBEA do Politechniki Krakowskiej wystąpili do ministra gospodarki dyrektor Ośrodka (w piśmie z 24 kwietnia 2012 r., zaopiniowanym  przez radę naukową instytutu, po zasięgnięciu opinii zakładowych organizacji związkowych) oraz rektor Politechniki w dniu 11 czerwca 2012 r. Stan majątkowy i organizacyjno-prawny Ośrodka oceniła powołana przez ministra komisja, w skład której weszli: dwaj przedstawiciele ministra gospodarki, dyrektor CEBEA, rektor Politechniki oraz przedstawiciel zakładowych organizacji związkowych działających w instytucie.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners