Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.02
2021
Cały ten jazz w Teatrze Variete

Cały ten jazz w Teatrze Variete

 
Cały ten jazz w Teatrze Variete
Po długiej przerwie na scenę Variete wraca cieszący się niegasnącą popularnością musical „Chicago”. Pierwsze spektakle odbędą się już w najbliższy weekend.
 
Prapremiera „Chicago” w reż. Boba Fosse miała miejsce 3 czerwca 1975 r. na Broadwayu, dwa lata później musical zszedł z afisza. Spektakl wznowiono w 1996 r. i od tej pory grany jest nieprzerwanie. Widowisko cieszy się ogromną popularnością nie tylko na Broadwayu, zostało wielokrotnie przetłumaczone i wystawione w 30 krajach na całym świecie. W 2003 r. Rob Marshall podjął się ekranizacji dzieła i osiągnął ogromny sukces, film zdobył 17 nagród, w tym sześć Oscarów.
 
„Chicago”, w reżyserii uznanego przez widzów i krytykę teatralną Wojciecha Kościelniaka, przenosi publiczność do Nowego Jorku końca lat 20. ubiegłego wieku, ery jazzu i czasów prohibicji. Spektakl oparty na autentycznych wydarzeniach opowiada historię gospodyni domowej Roxie Hart, która wierzy, że za pomocą śpiewu i tańca odmieni swoje życie. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie spotykają się w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw, Roxie otrzymuje niepowtarzalną szansę, by spełnić swoje marzenia.
 
Ostatnie miejsca na najbliższy weekend są jeszcze dostępne do zakupu poprzez stronę internetową teatrvariete.pl.
 
---
 
Źródło: Krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners