Guns N' Roses - Paradise City

Branżowe Targi Pracy na WM PK

W czwartek 21 marca na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej studenci ostatnich semestrów studiów oraz absolwenci uczelni będą mogli spotkać się i porozmawiać z pracodawcami. Wstęp wolny.

Wydarzenie organizowane jest przez Biuro Karier Politechniki Krakowskiej, w ramach projektu PIKAP - Programowanie Indywidualnych Kompetencji Absolwentów Politechniki.

Branżowe Targi Pracy mają charakter nieformalnych spotkań z pracodawcami. Rozmowy dają możliwość bezpośredniego zdobycia informacji o danej firmie, omówienia metod rekrutacyjnych i warunków ewentualnej współpracy oraz weryfikacji dokumentów aplikacyjnych. Pierwsze tego typu targi na PK odbyły się w kwietniu 2018 r. w Galerii „Gil” przy ul. Warszawskiej 24.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, należy jedynie wysłać zgłoszenie w specjalnym formularzu rejestracyjnym. Po więcej informacji odsyłamy na stronę główną Politechniki Krakowskiej, FB wydarzenia oraz stronę Biura Karier PK.