Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kiss - Love Gun
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.03
2019
Branżowe Targi Pracy na WM PK

Branżowe Targi Pracy na WM PK

 
Branżowe Targi Pracy na WM PK
W czwartek 21 marca na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej studenci ostatnich semestrów studiów oraz absolwenci uczelni będą mogli spotkać się i porozmawiać z pracodawcami. Wstęp wolny.

Wydarzenie organizowane jest przez Biuro Karier Politechniki Krakowskiej, w ramach projektu PIKAP - Programowanie Indywidualnych Kompetencji Absolwentów Politechniki.

Branżowe Targi Pracy mają charakter nieformalnych spotkań z pracodawcami. Rozmowy dają możliwość bezpośredniego zdobycia informacji o danej firmie, omówienia metod rekrutacyjnych i warunków ewentualnej współpracy oraz weryfikacji dokumentów aplikacyjnych. Pierwsze tego typu targi na PK odbyły się w kwietniu 2018 r. w Galerii „Gil” przy ul. Warszawskiej 24.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, należy jedynie wysłać zgłoszenie w specjalnym formularzu rejestracyjnym. Po więcej informacji odsyłamy na stronę główną Politechniki Krakowskiej, FB wydarzenia oraz stronę Biura Karier PK.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners