Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Circle of Bards - Scarlet Moon
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.11
2018
BlockchainFiesta

BlockchainFiesta

 
BlockchainFiesta
W najbliższy piątek 16 listopada w krakowskim Multikinie odbędzie się konferencja branżowa technologii Blockchain. Innowacje, pomysłowość, kreatywność i ciężka praca - część tego świata będzie można doświadczyć już za dwa dni w Krakowie.

BlockchainFiesta to jednodniowa konferencja stwarzająca przestrzeń do dialogu oraz wymiany poglądów na temat technologii Blockchain oraz jej zastosowań: m.in. w biznesie, administracji rządowej, finansach, logistyce, służbie zdrowia, edukacji oraz wielu innych sektorach gospodarki.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Justyną Pindel - współorganizatorką wydarzenia - podczas której usłyszycie więcej szczegółów. Dla tych, którzy zdobyli bilety na  to wydarzenie w naszym konkursie, podajemy adres strony zawierającej program konferencji.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners