Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Turbo - Dorosle Dzieci
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.03
2019
Biznes, nauka i kobiety

Biznes, nauka i kobiety

 
Biznes, nauka i kobiety
W piątek 8 marca na Politechnice Krakowskiej odbędzie się konferencja z cyklu „Kobiety w Nauce i Biznesie”. W tym roku podtytułem jest hasło „Świat pod obcasem”. Podczas wydarzenia wystąpią prelegentki, które realizują się w pracy naukowej i biznesowej.

Wydarzenie odbędzie się w Pawilononie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24. Początek wydarzenia - godz. 9.30. Uczestnicy konferencji będą mogli posłuchać m.in. o narzędziach rozwoju karier kadry akademickiej w świetle Ustawy 2.0 oraz możliwościach finansowania badań i stypendiów w nowych konkursach Narodowego Centrum Nauki.

Częścią konferencji będzie również panel dyskusyjny, pt. „Czy kariera w nauce i biznesie ma płeć?”. Podstawą do dyskusji będą pierwsze wyniki projektu GEECCO (Gender Equality in Engineering through Communication and Commitment).

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na stronie CTT PK oraz FB wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners