Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Fire Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.03
2019
„Betonu nie spalą"

„Betonu nie spalą"

 
„Betonu nie spalą"
Tak brzmi tytuł debiutanckiej płyty zespołu „8 lat w Tybecie", lokalnego rockowego gracza, który postara się, aby w najbliższą sobotę scena w klubie „Zaścianek" zadrżała. Grupa zaprasza na koncert, na który „Radio Nowinki" w tym tygodniu rozdawało wejściówki.

Panowie pochodzą ze Śląska Cieszyńskiego. Mówią, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Tytuł płyty „Betonu nie spalą" temu przeczy, ale rodzima sytuacja krakowskiego światka muzycznego już nie. Nie jest łatwo doprowadzić do powstania autorskiego, debiutanckiego longplay'a, a im to się udało. I to w przyzwoity sposób, ponieważ płyta, mówiąc krótko, da się słuchać.

Zainteresowanych garścią porządnego rocka zapraszamy na występ grupy „8 lat w Tybecie", już w najbliższą sobotę 23 marca, w klubie „Zaścianek". Początek godz. 20:00. Zagrają również zespoły Transgresja oraz Axis Mundi, co dopełni obrazu wieczoru pełnego energii. Tych, którym nie udało się zdobyć wejściówek na naszej antenie, odsyłamy z przygotowanymi banknotami do kas w dniu koncertu. Bawcie się dobrze!

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners