Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Apocalyptica ft. Corey Taylor - I'm Not Jesus
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.01
2022
Będziemy współpracować z Politechniką Krakowską

Będziemy współpracować z Politechniką Krakowską

 
Będziemy współpracować z Politechniką Krakowską
17 stycznia Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice Roman Ptak wspólnie z Dziekan Wydziału Architektury dr hab. inż. arch. prof. PK Magdaleną Kozień-Woźniak podpisali na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej porozumienie o współpracy w zakresie ochrony i kształtowania krajobrazu na terenie Gminy Niepołomice.


W ramach przedsięwzięcia studenci ostatnich lat, podczas zajęć, warsztatów, czy konkursów, będą tworzyć projekty zagospodarowania terenów zielonych w naszej gminie. Nad ich pracami będą czuwać wykładowcy. Jeśli stworzone koncepcje przypadną nam do gustu, wcielimy je w życie.

Mamy nadzieję na ciekawe i kreatywne pomysły, które będą ozdobą naszego miasta.

---

Żródło: Niepołomice.eu

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners