Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Drums - Money
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.02
2019
Baza InnoGet

Baza InnoGet

 
Baza InnoGet
Naukowcy, będący autorami innowacyjnych technologii, mają szansę poinformować o przygotowanych przez siebie rozwiązaniach zainteresowanych tym przedsiębiorców za pomocą platformy InnoGet.

Otwarta sieć innowacji InnoGet została stworza dla firm, naukowców, startupów i ekspertów. Platforma daje prostą i bezpieczną możliwość nawiązywania wiarygodnych kontaktów, inicjowania projektów i dzielenia się wiedzą o technologiach.

Aby umieścić informację o wynalazku, należy wypełnić formularz oraz dostarczyć go do Centrum Transferu Technologii PK (osobiście lub wysyłając na adres e-mail: s2b@transfer.edu.pl).  Więcej informacji na temat bazy udziela CTT PK.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners