Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Mela Koteluk - Spadochron
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.07
2020
Arena na Fest!, czyli zlot food trucków w Arena Garden

Arena na Fest!, czyli zlot food trucków w Arena Garden

 
Arena na Fest!, czyli zlot food trucków w Arena Garden
Arena na Fest!, czyli zlot food trucków, muzyka na żywo w wykonaniu Quad Squad Band, Dj Arkusa i Bartka Pokrywy oraz Old Metropolitan Band, spotkanie Michała Wójcika z Tomaszem Olbratowskim, warsztaty i pokazy naukowe dla najmłodszych – to wszystko czeka w najbliższych dniach, w Arena Garden, wyjątkowej strefie, która działa przy TAURON Arenie Kraków.

 

Arena Garden Street Food Market to strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje działa przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in. frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach.

Harmonogram na najbliższy tydzień:


piątek, 24 lipca

 • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej,
 • godz. 15.00-22.00 – Arena na FEST! Zlot Food Trucków. Więcej szczegółów: tauronarenakrakow.pl,
 • godz. 20.00 – muzyka na żywo: Quad Squad Band. Saksofon, puzon, bębny i tuba – takie instrumentarium pozwala im na realizowanie podstawowego założenia – robienia hałasu – naturalnie kontrolowanego. Stylistykę ich gry można określić jako akustyczne disco/techno/swing. Bazują na klasykach minionych lat, ale to nie wszystko – tym razem inspiracją będzie również hasło – „muzyka filmowa”.

sobota, 25 lipca

 • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej,
 • godz. 12.00-22.00 – Arena na FEST! Zlot Food Trucków,
 • godz. 20.00 – muzyka na żywo: Dj Arkus i Pianista Bartek Pokrywa. Dj Arkus – członek imprezowego kolektywu Gryfne Synki. Od ponad 10 lat miksuje za konsolą i dba o to, aby podczas występu nie zabrakło dobrych sprawdzonych numerów jak i nowocześniejszego brzemienia w klimatach funk, breaks, mashup, reggae, drum&bass oraz house. Bartek Pokrywka to muzyk pochodzący z Tarnowskich Gór, który najchętniej przekazuje swoją radość poprzez grę na instrumentach. Występował m. in. z Ptakova, K-essence, Miuosh, Julia Pietrucha, Gryfne Synki, oraz wiele innych projektów.

niedziela, 26 lipca

 • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej,
 • godz. 12.00-18.00 – Park Doświadczeń na terenie Arena Garden. Niektóre maszyny z parku będą dostępne dla dzieci na terenie strefy,
 • godz. 12.00-21.00 – Arena na FEST! Zlot Food Trucków,
 • godz. 12.30-18.30 – Lechendy trenują w Krakowie. Więcej szczegółów: www.facebook.com,
 • godz. 17.00 – naukowe eksperymenty z Doktorem WOW,
 • godz. 12.00-18.00 – wernisaż wystawy Anny Wójcik w strefie Arena Garden. Więcej informacji: www.facebook.com,
 • godz. 13.00-14.30; 15.15-16.45; 17.30-19.00 – warsztaty „Las w słoju”. Obowiązują wcześniejsze zapisy; warsztaty są płatne. Więcej informacji na stronie: www.facebook.com,
 • godz. 20.00 – 25 Summer Jazz Festiwal Kraków w Arena Garden – Old Metropolitan Band. Polska grupa muzyczna grająca jazz tradycyjny, utworzona w Krakowie w czerwcu 1968 r. W repertuarze zespołu znajdują się standardy jazzu tradycyjnego, znane „evergreens” jak: „Bel Ami”, „Midnight in Moscow”, „Oczy Czarne”. Więcej informacji www.facebook.com.

---

 

Źródło: Krakow.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners