Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - The Scientist
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.06
2017
Architektura jako dialog kultur

Architektura jako dialog kultur

 
Architektura jako dialog kultur
Przedstawiciele Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej odwiedzili Libański Uniwersytet Amerykański w Bejrucie, na zaproszenie prof. Rachida Chamouna - dziekana Wydziału Architektury i Projektowania Wnętrz wspomnianej uczelni.

W ramach współpracy Politechniki Krakowskiej oraz uniwersytetu w Bejrucie od 9 do 16 maja w Libanie odbywało się seminarium, które poświęcono idei odbudowy syryjskiego Aleppo. Według projektu, bezpośrednio po zakończeniu konfliku Polska ma pomóc w odtworzeniu istotnych elementów infrastruktury Aleppo koniecznych do przywrócenia normalnego funkcjonowania miasta.
Dydaktycy naszej uczelni byli członkami komisji dyplomowych podczas obron studentów Lebanese American University, natomiast krakowscy dyplomanci mieli okazję zobaczyć propozycje architektoniczne dla Trypolisu, Tyru oraz Damour jak również porozmawiać z libańskimi studentami.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners