Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - Higher Ground
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.08
2020
Aleja Operetkowa w Nowej Hucie

Aleja Operetkowa w Nowej Hucie

 
Aleja Operetkowa w Nowej Hucie
Od placu Centralnego aż do parku Ratuszowego w Nowej Hucie – w ostatni weekend sierpnia zapraszamy w muzyczną podróż po Alei Operetkowej, która wypełni się dźwiękami uwielbianych przez nowohucką publiczność oper i operetek.

 

— Gala operetkowa w alei Róż ma wieloletnią tradycję i jest jedną z najpiękniejszych chwil integrujących mieszkańców Nowej Huty niezależnie od ich wieku – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego.
 
— Jednak najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo krakowianek i krakowian. Mając to na uwadze, w tym roku nie będziemy mogli zaprosić Państwa na Galę Operetkową w formule, jaką Państwo dobrze znają. Natomiast w ramach rekompensaty przygotowaliśmy dla Państwa cykl minikoncertów, które odbędą się w ostatni weekend sierpnia w okolicy alei Róż, która na ten weekend zamieni się w Aleję Operetkową – dodaje.
 
W weekendową muzyczną podróż zabiorą nas znakomici soliści i solistki. W alei Róż wystąpi przy akompaniamencie Agnieszki Ignaszewskiej-Magiery Michał Dembiński, w parku Ratuszowym będziemy mogli się zrelaksować przy śpiewie Katarzyny Guran, natomiast na placu Centralnym usłyszymy Piotra Kwintę, który stworzy duet z Michałem Roemerem, a naszą podróż zakończy Katarzyna Oleś-Blacha, której akompaniować będzie Marta Mołodyńska-Wheeler.
 
— Szanowni Państwo, Aleja Operetkowa to dwa popołudnia wypełnione operetkową muzyką. Serdecznie zapraszam Państwa na osiem minikoncertów, które odbędą się w najsłynniejszej alei w Krakowie, czyli alei Róż w Nowej Hucie – zaprasza Jacek Majchrowski, Prezydent Miasta Krakowa.
 
Koncerty odbędą się w dniach 29 i 30 sierpnia w godz. od 15.30 do 20.00.
 
Szczegółowy program dostępny będzie już wkrótce na profilu wydarzenia na portalu Facebook.
 
Aleja Operetkowa jest częścią akcji „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków”. Zapraszamy do polubienia wydarzenia na FB oraz profilu kampanii „Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków” na Facebooku, a także @BadzTurysta na Instagramie.
 
Na wydarzenie zapraszają Miasto Kraków oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Krakow Airport im. Jana Pawła II.
 
---
 
Źródło: Krakow.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners