Radio Nowinki powtorka progamu - KALEJDOSKOP

Akcja „Workcamp 2017” udana

Placówka przy Radzikowskiego 29 w Krakowie jest nie do poznania. Nowe podłogi, pomalowane ściany, odnowione futryny i wiele więcej. Studenci budownictwa na PK przez kilka tygodni charytatywnie remontowali wspomniany ośrodek, doprowadzając go do świetnego stanu.

W sobotę 16 września w Placówce Wsparcia Dziennego TPD „Akademia Młodzieży" w Krakowie odbyło się oficjalne przekazanie do użytkowania odnowionej przez politechnicznych wolontariuszy części ośrodka.

Akcja studentów i absolwentów Politechniki odbywała się w ramach projektu Workcamp, organizowanego przez Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Małopolski w Krakowie. Jego celem jest pomoc najbardziej potrzebującym placówkom pożytku publicznego.

Remont w krakowskiej placówce nie był pierwszym, który studenci Politechniki wykonywali za darmo w wakacje. W poprzednich dwóch latach odnawiali budynek Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie.

Więcej znajdziecie na fanpage’u akcji na fb.