Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK: SAMOBOJ
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

  Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.09
2017
Akcja „Workcamp 2017” udana

Akcja „Workcamp 2017” udana

 
Akcja „Workcamp 2017” udana
Placówka przy Radzikowskiego 29 w Krakowie jest nie do poznania. Nowe podłogi, pomalowane ściany, odnowione futryny i wiele więcej. Studenci budownictwa na PK przez kilka tygodni charytatywnie remontowali wspomniany ośrodek, doprowadzając go do świetnego stanu.

W sobotę 16 września w Placówce Wsparcia Dziennego TPD „Akademia Młodzieży" w Krakowie odbyło się oficjalne przekazanie do użytkowania odnowionej przez politechnicznych wolontariuszy części ośrodka.

Akcja studentów i absolwentów Politechniki odbywała się w ramach projektu Workcamp, organizowanego przez Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Małopolski w Krakowie. Jego celem jest pomoc najbardziej potrzebującym placówkom pożytku publicznego.

 Remont w krakowskiej placówce nie był pierwszym, który studenci Politechniki wykonywali za darmo w wakacje. W poprzednich dwóch latach odnawiali budynek Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie.

Więcej znajdziecie na fanpage’u akcji na fb.

 
 
« powrót
 


GALERIA  RADIOWA          Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                                                                              © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners