Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various Artists - Budka Suflera - Memu miastu na do widzenia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.09
2017
Akcja „Workcamp 2017” udana

Akcja „Workcamp 2017” udana

 
Akcja „Workcamp 2017” udana
Placówka przy Radzikowskiego 29 w Krakowie jest nie do poznania. Nowe podłogi, pomalowane ściany, odnowione futryny i wiele więcej. Studenci budownictwa na PK przez kilka tygodni charytatywnie remontowali wspomniany ośrodek, doprowadzając go do świetnego stanu.

W sobotę 16 września w Placówce Wsparcia Dziennego TPD „Akademia Młodzieży" w Krakowie odbyło się oficjalne przekazanie do użytkowania odnowionej przez politechnicznych wolontariuszy części ośrodka.

Akcja studentów i absolwentów Politechniki odbywała się w ramach projektu Workcamp, organizowanego przez Koło Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Małopolski w Krakowie. Jego celem jest pomoc najbardziej potrzebującym placówkom pożytku publicznego.

 Remont w krakowskiej placówce nie był pierwszym, który studenci Politechniki wykonywali za darmo w wakacje. W poprzednich dwóch latach odnawiali budynek Pogotowia Opiekuńczego w Tarnowie.

Więcej znajdziecie na fanpage’u akcji na fb.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners