Various Artists - Maroon5 / Makes Me Wonder

Akcja rejestracji dawców szpiku na PK

W dniach 6-8 grudnia na Politechnice Krakowskiej odbywa się po raz kolejny akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych w ramach projektu Fundacji DKMS Polska, organizowana przez studentów-wolontariuszy PK.

Podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego. Polega to na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. godziny rejestracji na kampusach PK.

Miejsca i godziny rejestracji na kampusach PK podane są tutaj.

Zapraszamy na Facebook wydarzenia: www.facebook.com/studenciPKwalczazbialaczka