Myslovitz - 01 Myslovitz - Telefon RADIO EDIT SHORT (16bit44.1kHz)

Akcja „Podaj łapę” przedłużona do 22 grudnia

„Podaj łapę” to akcja, której celem jest wsparcie psów i kotów ze schronisk. W tym roku cieszyła się ona tak dużym zainteresowaniem, że została przedłużona do 22 grudnia.

Akcja „Podaj łapę” rozpoczęła się 28 listopada. Dary dla schronisk zbierane były do specjalnie przygotowanych i opisanych pudełek. Akcja miała potrwać do 9 grudnia, ale ze względu na duże zainteresowanie organizatorzy postanowili przedłużyć ją do 22 grudnia. Tym razem dary będzie można przekazać tylko do jednego kosza zlokalizowanego w holu budynku głównego.

Zbiórkę można wesprzeć ofiarowując lepszej jakości karmy, koce, ręczniki, prześcieradła, kołdry (bez pierza) i zabawki. Zebrane dary trafią do KTOZ w Krakowie oraz przytuliska „Reksio” w Szczucinie. Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów PK. W przyszłym tygodniu oprócz zbiórki przewidziana jest także niespodzianka dla studentów i pracowników.