Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.12
2022
Akcja „Podaj łapę” przedłużona do 22 grudnia

Akcja „Podaj łapę” przedłużona do 22 grudnia

 
Akcja „Podaj łapę” przedłużona do 22 grudnia
„Podaj łapę” to akcja, której celem jest wsparcie psów i kotów ze schronisk. W tym roku cieszyła się ona tak dużym zainteresowaniem, że została przedłużona do 22 grudnia.

Akcja „Podaj łapę” rozpoczęła się 28 listopada. Dary dla schronisk zbierane były do specjalnie przygotowanych i opisanych pudełek. Akcja miała potrwać do 9 grudnia, ale ze względu na duże zainteresowanie organizatorzy postanowili przedłużyć ją do 22 grudnia. Tym razem dary będzie można przekazać tylko do jednego kosza zlokalizowanego w holu budynku głównego.


Zbiórkę można wesprzeć ofiarowując lepszej jakości karmy, koce, ręczniki, prześcieradła, kołdry (bez pierza) i zabawki. Zebrane dary trafią do KTOZ w Krakowie oraz przytuliska „Reksio” w Szczucinie. Organizatorem akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów PK. W przyszłym tygodniu oprócz zbiórki przewidziana jest także niespodzianka dla studentów i pracowników.

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners