Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chilli Peppers - Higher Ground
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.04
2020
Akademicki Punkt Konsultacji Psychologiczno-Pedagogicznych – konsultacje telefoniczne i on-line

Akademicki Punkt Konsultacji Psychologiczno-Pedagogicznych – konsultacje telefoniczne i on-line

 
Akademicki Punkt Konsultacji Psychologiczno-Pedagogicznych – konsultacje telefoniczne i on-line
Przypominamy, że w ramach Kolegium Nauk Społecznych Politechniki Krakowskiej działa Akademicki Punkt Konsultacji Psychologiczno-Pedagogicznych, który świadczy wsparcie dla pracowników i studentów PK. Każdy może umówić się na rozmowy oraz konsultacje telefonicznie i przez Internet.
 
Punkt udziela indywidualnego wsparcia psychologicznego w trudnych sytuacjach, takich jak np. kłopoty w adaptacji do studiów, stres egzaminacyjny, czy trudności w pracy, oferuje również spotkania w grupach. Tego rodzaju zajęcia mają na celu wypracowanie przez uczestników umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach emocjonalnych, uzyskanie wiedzy psychologicznej oraz zrozumienie korzyści płynących z praktycznego jej zastosowania (np. w procesie uczenia się), a także analizę kompetencji i cech indywidualnych przy zastosowaniu wybranych metod psychologicznych.
 
Bezpłatnej pomocy psychologicznej w ramach APKPP udzielają dr Agnieszka Szewczyk-Zakrzewska i mgr Mikołaj Böhm. Spotkania odbywają się – po uzgodnieniu telefonicznym – przy ul. Warszawskiej 24 (budynek CUP, Kolegium Nauk Społecznych, pok. 148) i przy ul. J. Lea 114 (Centrum Pedagogiki i Psychologii, pok. 150). 
 
Obecnie, w związku z pandemią koronawirusa i działaniami podejmowanymi w celu przeciwdziałania zakażeniom, Akademicki Punkt Konsultacji Psychologiczno-Pedagogicznych udziela porad telefonicznie i przez Internet: 
 
  • dr Agnieszka Szewczyk-Zakrzewska – tel.: 514 879 852
  • mgr Mikołaj Böhm – tel.: 665 204 707
  • Skype – dr Agnieszka Szewczyk-Zakrzewska live:.cid.ec2f5d670a27e7d6

 

 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners