Daughtry - Maybe We're Already Gone

Adapciak 2023: Zapisy przedłużone!

Jak zapewniają organizatorzy - "Nie zwlekajcie, bo warto - Adapciak będzie jednym z najfajniejszych doświadczeń w Waszym życiu!"

W tym roku Adapciak, obóz integracyjny dla studentek i studentów pierwszego roku, odbędzie się w dniach od 12 do 17 września. To już piętnasta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu ułatwienie studiowania "Pierwszorocznym" oraz integrowanie ich z nowym środowiskiem akademickim. Tradycyjnie już, Adapciak został podzielony na dwie części, które odbędą się w Krakowie i malowniczej Zdyni.

Pierwsza część wydarzenia rozpocznie się w Krakowie, gdzie uczestnicy będą mieli okazję lepiej poznać swoją przyszłą uczelnię - Politechnikę Krakowską. Samorząd uczelni przygotował dla nich wiele atrakcji, mających na celu zapoznanie ich z życiem studenckim. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić najciekawsze laboratoria na PK, gdzie będą mogli zobaczyć, jak wygląda praktyczna strona ich przyszłego kierunku. Dodatkowo, samorząd przygotował również grę miejską, która pozwoli im lepiej poznać miasto oraz noclegi w jednym z akademików na Osiedlu Akademickim Politechniki Krakowskiej.

Po części krakowskiej uczestnicy wybiorą się do urokliwej Zdyni, pięknej beskidzkiej wsi. Tam czekać będą na nich kolejne atrakcje i aktywności integracyjne. Planowane są m.in. szkolenia, które pomogą im lepiej przygotować się do studiów, sesja egzaminacyjna na wesoło, która pozwoli im przetestować swoją wiedzę w przyjaznej atmosferze oraz różnorodne gry, takie jak bumperball, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę i integrację.

Adapciak nie tylko pozwala "Pierwszorocznym" lepiej przygotować się do studiów, ale również daje im szansę na nawiązanie nowych przyjaźni i lepsze poznanie Krakowa, jak i samej uczelni. Starsi studenci, którzy sami przeszli przez ten etap, będą dzielić się swoim doświadczeniem i udzielać cennych wskazówek. To niezwykle ważne wsparcie dla nowych studentów, które pomaga im szybko odnaleźć się w nowym środowisku i cieszyć się studenckim życiem.

Adapciak to nie tylko obóz integracyjny, to również okazja do zacieśnienia więzi społeczności akademickiej i budowania silnego ducha drużyny. To wyjątkowe spotkanie, które pozwala "Pierwszorocznym" poczuć się częścią tej społeczności i zapoczątkować swoją przygodę ze studiami w pełni zaangażowani i pełni entuzjazmu.

Wszyscy uczestnicy Adapciaka mają przed sobą niezapomniane chwile, pełne nowych doświadczeń i przygód. To czas, który na zawsze pozostanie w ich wspomnieniach i wpłynie na ich studenckie życie. Adapciak to nie tylko początek drogi akademickiej, to również początek wielu pięknych przyjaźni i niezapomnianych wspomnień.

Zapisy zostały przedłużone do 10 sierpnia!

Wszystkie informacje na temat obozu integracyjnego dla nowych studentów można znaleźć na Facebooku oraz stronie: adapciak.pk.edu.pl