Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

JAMIROQUAI - Virtual Insanity
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.07
2016
Adapciak 2016

Adapciak 2016

 
Adapciak 2016
Rekrutacja na studia I stopnia została zakończona, a na nowych studentów Politechniki Krakowskiej czeka Adapciak. Integracyjny obóz wakacyjny w tym roku odbędzie się od 6 do 11 września. Organizatorem Adapciaka jest Samorząd Studencki.

Podobnie jak w latach poprzednich studenci zapraszają swoich młodszych kolegów najpierw do Krakowa, a następnie na weekend do Andrzejówki, niewielkiej miejscowości nad Popradem, przy granicy ze Słowacją i niedaleko Muszyny. W Krakowie organizatorzy zapowiadają m.in. spotkanie z władzami uczelni, zwiedzanie miasta i kampusów Politechniki, warsztaty tematyczne i prezentacje organizacji studenckich, ale także spotkanie z przedstawicielem krakowskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego oraz centrum medycznego „Scanmed”. Wyjazd do Andrzejówki będzie miał charakter rekreacyjno-sportowy.

Szczegółowe informacje, program i formularz elektronicznego zapisu na „Adapciaka 2016” na stronie internetowej: www.adapciak.pk.edu.pl

Zaglądajcie także na: www.facebook.com/adapciakpk

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners