Radio Nowinki - Inzynierskie Historie _ Komputery Mechaniczne

Adapciak 2016

Rekrutacja na studia I stopnia została zakończona, a na nowych studentów Politechniki Krakowskiej czeka Adapciak. Integracyjny obóz wakacyjny w tym roku odbędzie się od 6 do 11 września. Organizatorem Adapciaka jest Samorząd Studencki.

Podobnie jak w latach poprzednich studenci zapraszają swoich młodszych kolegów najpierw do Krakowa, a następnie na weekend do Andrzejówki, niewielkiej miejscowości nad Popradem, przy granicy ze Słowacją i niedaleko Muszyny. W Krakowie organizatorzy zapowiadają m.in. spotkanie z władzami uczelni, zwiedzanie miasta i kampusów Politechniki, warsztaty tematyczne i prezentacje organizacji studenckich, ale także spotkanie z przedstawicielem krakowskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego oraz centrum medycznego „Scanmed”. Wyjazd do Andrzejówki będzie miał charakter rekreacyjno-sportowy.

Szczegółowe informacje, program i formularz elektronicznego zapisu na „Adapciaka 2016” na stronie internetowej: www.adapciak.pk.edu.pl

Zaglądajcie także na: www.facebook.com/adapciakpk