Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.10
2021
 Zakończył się „Dzień Wynalazków 2021 na PK”

Zakończył się „Dzień Wynalazków 2021 na PK”

 
 Zakończył się „Dzień Wynalazków 2021 na PK”
W dniach od 4-7 października oraz od 11-14 października br w ramach wirtualnego wydarzenia pn. „Dzień Wynalazków 2021 na PK” wyemitowanych zostało w sumie osiem filmów – każdy poświęcony jednemu wydziałowi Politechniki Krakowskiej i nowatorskim rozwiązaniom, które tam powstały.

Organizatorami tegorocznego Dnia Wynalazków były: spółka celowa Politechniki Krakowskiej INTECH PK i Dział Promocji. Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku.

Dzień Wynalazków można było śledzić za pośrednictwem Facebooka oraz kanału na YouTube i strony głównej PK. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. W trakcie trwania Dnia Wynalazków filmy na YouTube zostały wyświetlone 1265 razy, na za pośrednictwem Facebooka dotarły do prawie 34 tysięcy osób. Materiały wciąż są dostępne i widzowie mogą poznać innowacyjne, mające zastosowanie w codziennym życiu i wspierające różne branże przemysłu rozwiązania, które powstały na Politechnice Krakowskiej.
 
Od dziś przez kolejne 8 dni filmiki będą również publikowane na stronie Radia Nowinki - zachęcamy by razem z Nami odkryć PK jeszcze raz!
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners