Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.10
2021
 Wykłady on-line o sztucznej inteligencji w każdy czwartek od 28 października do 16 grudnia

Wykłady on-line o sztucznej inteligencji w każdy czwartek od 28 października do 16 grudnia

 
 Wykłady on-line o sztucznej inteligencji w każdy czwartek od 28 października do 16 grudnia
Politechnika Krakowska bierze udział w międzynarodowym projekcie „The ShanghAI Lectures 2021”, oferującym wszystkim zainteresowanym bezpłatne, zdalne wykłady na temat sztucznej inteligencji i robotyki.

Cykl obejmuje osiem spotkań, które będą odbywać się co tydzień w czwartek, w godz. 9.00-11.00. Pierwszy, wprowadzający do tematu wykład już 28 października. 

 
Obecnie projekt „The ShanghAI Lectures” wspierają – poza PK – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Warszawski, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Humboldtów w Berlinie, University of Tasmania w australijskim Launceston, Uniwersytet Osakijski (Japonia), Uniwersytet Karola III w Madrycie, University College Dublin, Russian State University for the Humanities w Moskwie oraz chińskie uczelnie: Shanghai Jiao Tong University, Northwestern Polytechnical University (Xian). Projekt na Politechnice Krakowskiej koordynuje dr Krzysztof Pomorski z Katedry Informatyki Wydziału Informatyki i Telekomunikacji. Wykłady współorganizuje – podobnie jak w ub. roku – Łukasz Pluszyński, student I stopnia kierunku informatyka
 
W wykładach w języku angielskim, dotyczących sztucznej inteligencji będzie można uczestniczyć za pośrednictwem aplikacji Zoom (link do spotkania). Organizatorzy zapraszają osoby, które chcą najbliższy wykład śledzić wspólnie z kampusu PK przy ul. Warszawskiej, do Galerii „GIL” (sala S3). Przed rozpoczęciem, około godz. 8.45 odbędzie się spotkanie informacyjne z zespołem kierującym na Politechnice projektem „The ShanghAI Lectures 2021”. 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners