Sztywny Pal Azji - Wieza radosci, wieza smotnosci

2022
 Wprowadzenie do projektowania i wykonywania ścian z betonu komórkowego w systemie murowym H+H

Uwaga Studenci Architektury! Zapraszamy na specjalny wykład branżowy, który odbędzie się w dniu 7 marca 2022 (poniedziałek), o godz. 14.15.

Wykład zostanie zorganizowany wspólnie z miesięcznikiem Builder w ramach programu Builder for the Young Architects. Wykład przeznaczony jest dla studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Wykład zostanie zorganizowany w formule ON-LINE (na platformie Zoom).

Temat wykładu: Wprowadzenie do projektowania i wykonywania ścian z betonu komórkowego w systemie murowym H+H”

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM.

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (Rodo) i zarejestrowanie się na platformie Builder oraz potwierdzenie rejestracji i udział w wykładzie na platformie Zoom w dniu 7 marca 2022.

Każda osoba zarejestrowana na wykład na platformie Buildera (na podany przy rejestracji adres mailowy) otrzyma link do wydarzenia na platformie ZOOM.

Firma H+H Polska należy do duńskiej Grupy H+H, jednego z wiodących producentów i dostawców elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na polskim rynku firma jest obecna od 2006 roku i konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję, dostarczając kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i silikatów.