Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Soundgarden - Live To Rise
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.03
2015
  Warsztaty CaseWeek 2015

Warsztaty CaseWeek 2015

 
  Warsztaty CaseWeek 2015
Osiem różnych warsztatów odbędzie się w tym roku na Politechnice Krakowskiej w ramach 6. edycji "CaseWeek". Szkolenia przeprowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży technicznej, od 14 do 24 kwietnia 2015 roku.

W warsztatach może wziąć udział każdy student i absolwent zainteresowany tematyką danego szkolenia. Selekcja uczestników odbywa się na podstawie wytycznych firmy organizującej dany warsztat. Aby się zarejestrować, wystarczy odwiedzić stronę internetową projektu caseweek.pl i wypełnić formularz przed 31 marca.

Od 5 lat stowarzyszenie IAESTE zaprasza specjalistów na największe uczelnie techniczne w kraju, aby ci podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners