Oddzial Zamkniety - Prywatka

TYdzień BIM 2017 na Politechnice

Od 29 maja przez pięć dni na Politechnice Krakowskiej będzie odbywał się TYdzień BIM 2017, czyli cykl konferencji, warsztatów i szkoleń mających na celu umożliwienie spotkań, wymiany doświadczeń, transferu wiedzy i dyskusji wszystkim osobom zainteresowanym rozwojem BIM (Building Information Modelling).

Wydarzenie to jest organizowane przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, Instytut Zarządzania w Budownictwie i Transporcie, Instytut Technologii Informatycznych w Inżynierii Lądowej oraz BIM Klaster - Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie. Patronat honorowy na cyklem wydarzeń objął m.in. minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.

TYdzień BIM 2017 odbędzie się na terenie kampusu głównego PK przy ul. Warszawskiej 24 w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” oraz Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”.

Szczegółowe informacje znajdują się na: www.tydzienbim.pk.edu.pl i www.konferencja-bim.pl.