Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.05
2017
 TYdzień BIM 2017 na Politechnice

TYdzień BIM 2017 na Politechnice

 
 TYdzień BIM 2017 na Politechnice
Od 29 maja przez pięć dni na Politechnice Krakowskiej będzie odbywał się TYdzień BIM 2017, czyli cykl konferencji, warsztatów i szkoleń mających na celu umożliwienie spotkań, wymiany doświadczeń, transferu wiedzy i dyskusji wszystkim osobom zainteresowanym rozwojem BIM (Building Information Modelling).

Wydarzenie to jest organizowane przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, Instytut Zarządzania w Budownictwie i Transporcie, Instytut Technologii Informatycznych w Inżynierii Lądowej oraz BIM Klaster - Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie. Patronat honorowy na cyklem wydarzeń objął m.in. minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.

TYdzień BIM 2017 odbędzie się na terenie kampusu głównego PK przy ul. Warszawskiej 24 w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” oraz Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”.

Szczegółowe informacje znajdują się na: www.tydzienbim.pk.edu.pl i www.konferencja-bim.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners