Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Norah Jones - Happy Pills
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.04
2015
  Trzy krakowskie uczelnie rozpoczęły ścisłą współpracę

Trzy krakowskie uczelnie rozpoczęły ścisłą współpracę

 
  Trzy krakowskie uczelnie rozpoczęły ścisłą współpracę
Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza i Uniwersytet Rolniczy utworzyły związek uczelni. To pierwszy taki formalny związek uczelni w naszym kraju. Współprcama ma pomóc uczelniom i studentom.

Współpraca pozwoli na wzbogacenie oferty dydaktycznej, usprawni zarządzanie uczelniami, ułatwi pozyskiwanie grantów i podniesie jakość prowadzonych badań. Związek to również ułatwienia w zarządzaniu uczelniami. Umowa ma na celu m.in. ujednolicenie zasad kształcenia, systemu pomocy materialnej i prowadzenia biur karier, a także wprowadzenie wspólnych zasad w zakresie finansowym, kadrowym, informatycznym, pomocy prawnej i zamówień publicznych.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners