Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Myslovitz - Chlopcy
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.04
2015
 TEDxKazimierz - konferencja edukacyjna już 23 maja.

TEDxKazimierz - konferencja edukacyjna już 23 maja.

 
 TEDxKazimierz - konferencja edukacyjna już 23 maja.
W dniu 23 maja 2015 w Żydowskim Muzeum Galicja przy ulicy Dajwór 18 w Krakowie odbędzie się TEDxKazimierz. Konferencja edukacyjna w trakcie której przedstawiane będą idee warte rozprzestrzenienia. Motywem przewodnim jest ‘Wiek nie jest barierą’ łączący artystów, naukowców, ludzi biznesu. Będą oni mówić o pokonywaniu ograniczeń. O tym, że to nie wiek, a kierunek uwagi i podejmowane działania powodują różnice i prowadzą do wyznaczonych celów.

Celem TEDxKazimierz jest odzwierciedlenie ducha tej dzielnicy i spuścizny kulturowej, którą można niemal dotknąć na co dzień. Mieszkańcom Kazimierza oraz szerszej publiczności będą przedstawiane idee powiązane ze wspomnianą dzielnicą oraz inne, wpisujące się w atmosferę miejsca. Jego mieszanki kulturowej, światopoglądowej, artystycznej.

Więcej informacji na temat konferencji i rejestracji znajduje sie na stronie internetowej:

http://:http://tedxkazimierz.com/registration

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners