Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Wieczór w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.07
2018
 Święto Miłośników Garbusów

Święto Miłośników Garbusów

 
 Święto Miłośników Garbusów
Już w czwartek 12 lipca w Kryspinowie koło Krakowa odbędzie się czterodniowy zlot fanów VW Garbusa „Garbojama 2018". Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Garbus był prawdziwym ewenementem, sprzedawany na wszystkich kontynentach, produkowany w 20 państwach. Wyprzedził wymagania i postęp motoryzacji. Dla milionów był pierwszym autem, a zarazem przyjacielem na lata. Jego świetlna przeszłość dziś owocuje, to kawał historii motoryzacji, który cieszy się wielkim szacunkiem i fascynuje kolejne pokolenia.

Co roku zjazd cieszy się ogromną popularnością, a frekwencja rośnie. Uczestnicy przybywają z krajów całej Europy - Słowacji, Czech, Litwy, Ukrainy, Anglii, Niemiec. Podobnie jak w poprzednich latach i teraz organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników. Po szczegółowy program sięgajcie na stronę www.garbojama.pl (źródło artykułu).

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners