Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Guns N' Roses - Welcome To The Jungle
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.11
2021
 Studenci Politechniki Krakowskiej walczą o nagrody „Pro Juvenes”

Studenci Politechniki Krakowskiej walczą o nagrody „Pro Juvenes”

 
 Studenci Politechniki Krakowskiej walczą o nagrody „Pro Juvenes”
Dwie inicjatywy z Politechniki Krakowskiej – „Akademia e-Learningu” oraz akcja „Mikołajki – Studenci Dzieciom” – znalazły się w finale konkursu ProJuvenes organizowanym przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Teraz o zwycięstwie zdecydują internauci.


„Akademia e-Learningu” to konferencja, która odbyła się zdalnie 18 maja 2021 r. Jej celem było udoskonalenie kształcenia zdalnego, zarówno pod względem technologii informacyjno-komunikacyjnych, nowoczesnych narzędzi oraz metodyki nauczania. Uczestnicy spotkania zastanawiali się nad wykorzystaniem aktualnych doświadczeń w rozwoju e-learningu, skutecznym budowniem warsztatu pracy nauczania zdalnego oraz sposobami weryfikacji efektów takiego uczenia się. W trakcie spotkania odbyły się debaty, warsztaty, prelekcje, spotkania z firmami technologicznymi oraz panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli różnych środowisk. Jednym z organizatorów wydarzenia był Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej.

„Studenci Dzieciom – Mikołajki” są organizowane przez Samorząd Studencki PK i Radę Osiedla Domów Studenckich PK od 1987 roku. Wtedy to mieszkańcy akademików przy ul. Skarżyńskiego po raz pierwszy przygotowali prezenty mikołajkowe dla dzieci swoich kolegów i koleżanek z akademika „Rumcajs”. Do historii przeszła 30. edycja akcji w 2017 r. – studentom udało się wtedy zebrać rekordową sumę ponad 52 tysięcy zł. Tegoroczna akcja rusza 15 listopada.

Nagrody „ProJuvenes” to inicjatywa Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej organizowana od 2013 r. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw. Projekt „Akademia e-Learningu” został nominowany w kategorii „Studia na lepsze”, a „Studenci Dzieciom – Mikołajki” w kategorii „Inicjatywy społeczne”.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners