Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Maja Kleszcz & IncarNations - Nasza Milosc
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.02
2023
 Spotkanie naukowców i ekspertów w dziedzinie eksploatacji

Spotkanie naukowców i ekspertów w dziedzinie eksploatacji

 
 Spotkanie naukowców i ekspertów w dziedzinie eksploatacji
Organizatorem spotkania była Katedra Pojazdów Szynowych i Transportu Wydziału Mechanicznego, reprezentowana przez dr hab. inż. Macieja Szkodę, prof. PK, oraz Komisja Krakowska Polskiego Naukowo-Technicznego Towarzystwa Eksploatacyjnego reprezentowana przez dr hab. inż. Stanisława Młynarskiego, prof. PK.
14.02.2023 r. o godzinie 14:00 na Politechnice Krakowskiej odbyło się ogólnopolskie spotkanie Zarządu Polskiego Naukowo-Technicznego Towarzystwa Eksploatacyjnego.

Gości przywitał  prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał – Prorektor ds. nauki i  dr hab. inż. Magdalena Niemczewska-Wójcik, prof. PK – prodziekan Wydziału Mechanicznego.  Obrady Zarządu dotyczyły zagadnień upowszechnienia nauki o eksploatacji obiektów technicznych w praktyce inżynierskiej absolwentów uczelni technicznych i publikacji ich prac w czasopismach naukowych o zasięgu międzynarodowym.

Spotkaniu przewodniczył Prezes Stowarzyszenia prof. dr. hab. inż. Andrzej Świderski Dyrektor Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie. Udział w spotkaniu wzięli  przedstawiciele władz i profesorowie 9 Ośrodków Naukowo-badawczych z Polski:  Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Warszawskiej, Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Politechniki Krakowskiej.

 

Działalność Polskiego Naukowo-Technicznego Towarzystwa Eksploatacyjnego łączy wiele ośrodków naukowych i badawczych, środowisk i indywidulanych osób, tworząc tym samym możliwości wszechstronnej współpracy w nauce i praktyce technicznej. Politechnika Krakowska wspiera działalność Towarzystwa  na rzecz dalszego rozwoju nauki oraz techniki w naszym kraju i w uniwersalnym wymiarze całego świata.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners