Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Guns N' Roses - Paradise City
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.11
2015
  Medale dla innowacyjnych rozwiązań w Norymberdze, Zagrzebiu i Sewastopolu

Medale dla innowacyjnych rozwiązań w Norymberdze, Zagrzebiu i Sewastopolu

 
  Medale dla innowacyjnych rozwiązań w Norymberdze, Zagrzebiu i Sewastopolu
Kolejnymi medalami nagrodzone zostały innowacyjne rozwiązania naukowców z Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej na międzynarodowych wystawach wynalazków w Norymberdze, Zagrzebiu i Sewastopolu.

Trzy medale zdobyły wynalazki z PK na 11. Międzynarodowym Salonie Wynalazków i Nowych Technologii „Nowe Czasy 2015” (1-3 października br.) w Sewastopolu. Na Krymie nagrodzono: „Innowacyjne chitozanowe opatrunki III generacji zawierające nanocząstki magnetyczne” (złoty medal), „Innowacyjne matryce polimerowe jako wzmocnienia naturalnego hydroksyapatytu” (srebrny medal) oraz „Bioaktywne materiały hydrożelowe z Beetosanu modyfikowane apiproduktami do zastosowań biomedycznych” (srebrny medal).

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners