Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Animals - House Of the Rising Sun
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.10
2021
 Kolejna edycja bezpłatnych kursów językowych autorstwa pracowników PK

Kolejna edycja bezpłatnych kursów językowych autorstwa pracowników PK

 
 Kolejna edycja bezpłatnych kursów językowych autorstwa pracowników PK
Rozpoczęła się trzecia edycja – cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem – bezpłatnych kursów doskonalących kompetencje językowe w zakresie języka specjalistycznego dostępnych na platformie edukacyjnej navoica.pl – pierwszej w Polsce platformie typu MOOC (ang. Massive Open Online Course – Masowy Otwarty Kurs Online). Kursy zostały przygotowane przez Studium Języków Obcych Politechniki Krakowskiej w ramach projektu „MOOC Języków” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Na projekt „MOOC Języków” realizowany przez Studium Języków Obcych Politechniki Krakowskiej składa się kilka bezpłatnych, ogólnodostępnych autorskich kursów językowych mających na celu podniesienie kompetencji w zakresie porozumiewania się w języku obcym branżowym. SJO zaplanowało cztery edycje kursów.

 
Obecnie rozpoczęła się trzecia, w której użytkownicy platformy edukacyjnej Navoica mają do dyspozycji sześć kursów: „English for Civil Engineering” (prowadzący: mgr Magdalena Cora i mgr Magdalena Bednarska-Wnęk), „English for Architecture” (prowadząca: mgr Alicja Półtorak-Filipowska), „Applying for a Job” (prowadzący: mgr Magdalena Cora i mgr Alicja Półtorak-Filipowska), „English for Computer Science” (prowadzący: mgr Agnieszka Łyczko i mgr Marcin Mały), „Niezbędnik Inżyniera – język niemiecki” (prowadzący: mgr Dariusz Guzik), „English for Academia” (prowadzący: mgr Zuzanna Małecka, mgr Agnieszka Łyczko i mgr Elżbieta Szabat).
 
Kurs „English for Civil Engineering” jest przeznaczony dla studentów uczelni technicznych oraz wszystkich, którzy uczą się lub wykorzystują w pracy język angielski specjalistyczny z zakresu inżynierii lądowej i budownictwa. Wymaganiem wstępnym jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1. Cel ogólny kursu pt. „English for Architecture” to podniesienie kompetencji językowych i komunikacyjnych uczestników w zakresie języka angielskiego w dziedzinie architektury i urbanistyki, a przez to zwiększenie ich szans na rynku pracy. Kurs „Applying for a Job” przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego związanego z rynkiem pracy oraz szukaniem zatrudnienia w środowisku międzynarodowym. Głównymi odbiorcami kursu są studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci studiów wyższych ze szczególnym uwzględnieniem studentów i absolwentów uczelni technicznych. Wymogiem wstępnym jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
 
Uczestnicy kursu „English for Computer Science” z pewnością podniosą kompetencje językowe i komunikacyjne w zakresie języka angielskiego w dziedzinie informatyki. Kurs „Sprachhandbuch für Ingenieure” pozwoli przyszłym inżynierom zapoznać się z podstawowym słownictwem ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematycznych i przyrodniczych, a także podnieść kompetencje językowe w zakresie języka niemieckiego specjalistycznego. Celem kursu „English for Academia” jest wykształcenie kompetencji językowych i komunikacyjnych z zakresu języka akademickiego, przede wszystkim zagadnień związanych z funkcjonowaniem studenta oraz wykładowcy na uczelni.
 
Informacje na temat kursów oferowanych w ramach projektu „MOOC Języków” można znaleźć na stronie internetowej Studium Języków Obcych PK
 
Weź udział w kursie za pośrednictwem platformy navoica.pl.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners