Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - NowineX
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.07
2015
  Dr inż. Bożena Tyliszczak w Radzie Młodych Naukowców

Dr inż. Bożena Tyliszczak w Radzie Młodych Naukowców

 
  Dr inż. Bożena Tyliszczak w Radzie Młodych Naukowców
Dr inż. Bożena Tyliszczak z Politechniki Krakowskiej została powołana do Rady Młodych Naukowców V kadencji. W ramach Rady będzie m.in. uczestniczyć w pracach zespołu ds. oceny wniosków o przyznanie nagrody ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe lub naukowo-techniczne.

Dr inż. Bożena Tyliszczak (na zdjęciu / fot. WIiTCh PK) jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK. Z wykształcenia jest technologiem tworzyw sztucznych. W swoich badaniach zajmuje się interdyscyplinarną tematyką związaną z technologią chemiczną, inżynierią materiałową, nanotechnologią oraz biotechnologią. Prowadzi badania związane z otrzymywaniem i właściwościami biomateriałów oraz nanokompozytów do zastosowań w farmacji i medycynie.


Dr Tyliszczak była już członkiem Rady Młodych Naukowców w IV kadencji. Jest jedną z 13 ekspertek programu mentoringu dla studentek i absolwentek uczelni technicznych i wydziałów ścisłych uniwersytetów („Lean in STEM”) oraz członkiem grupy roboczej ds. małopolskich inteligentnych specjalizacji (w obszarze chemia), powołanej przez marszałka województwa małopolskiego. Zajęła II miejsce w głosowaniu czytelników krakowskiego „Dziennika Polskiego” oraz wyróżnienie Kapituły konkursowej w plebiscycie Krakowianin 2014 w kategorii Nauka.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners