Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

D¿em - Czerwony Jak Ceg³a
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.02
2015
  Dr inż. Bożena Tyliszczak w plebiscycie „Krakowianin 2014”

Dr inż. Bożena Tyliszczak w plebiscycie „Krakowianin 2014”

 
  Dr inż. Bożena Tyliszczak w plebiscycie „Krakowianin 2014”
Dr inż. Bożena Tyliszczak z Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej znalazła się w gronie 11 nominowanych w plebiscycie „Krakowianin 2014”, w kategorii Nauka. Głosowanie trwa do 20 lutego br.

Celem plebiscytu jest wyróżnienie mieszkańców Krakowa, którzy poprzez swoją pracę wnieśli istotny wkład w rozwój miasta i rozsławiali stolicę Małopolski. O ten zaszczytny tytuł rywalizują politycy, społecznicy i liderzy ruchów obywatelskich, ludzie kultury, naukowcy i biznesmeni.
Dr inż Bożena Tyliszczak z wykształcenia jest technologiem tworzyw sztucznych. W swoich badaniach zajmuje się interdyscyplinarną tematyką związaną z technologią chemiczną, inżynierią materiałową, nanotechnologią oraz biotechnologią.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners