Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - Somebody To Love
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.03
2016
  Defibrylatory na Politechnice Krakowskiej pomogą ratować życie

Defibrylatory na Politechnice Krakowskiej pomogą ratować życie

 
  Defibrylatory na Politechnice Krakowskiej pomogą ratować życie
Politechnika Krakowska wyposażyła wszystkie swoje kampusy w defibrylatory. 11 urządzeń, które mogą uratować człowiekowi życie w sytuacji nagłego zatrzymania akcji serca, znalazło się w budynkach uczelni przy ul. Warszawskiej, Kanoniczej, Podchorążych, przy al. Jana Pawła II, na os. Studenckim przy ul. Skarżyńskiego, akademiku przy ul. Bydgoskiej oraz w hali sportowej przy ul. Kamiennej. Obiekty, w których znajdują się defibrylatory, są oznaczone charakterystycznym znakiem informacyjnym. W razie potrzeby z urządzeń może skorzystać każdy udzielający pierwszej pomocy, nie tylko pracownicy i studenci PK.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners