Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.07
2021
 10 lipca: 43. Regaty o Puchar Rektora Politechniki Krakowskiej

10 lipca: 43. Regaty o Puchar Rektora Politechniki Krakowskiej

 
 10 lipca: 43. Regaty o Puchar Rektora Politechniki Krakowskiej
10 lipca na Jeziorze Żywieckim odbędą się 43. Regaty o Puchar Rektora Politechniki Krakowskiej. Zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: omega standard, jachty kabinowe o długości do 6,5 m, jachty kabinowe o długości pow. 6,5 m, klasa wolna. Wydarzenie jest również 11. memoriałem Zbigniewa Kuci.
Tradycyjnie, główna przystań zostanie ulokowana w pobliżu Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego Politechniki Krakowskiej przy ul. św. Wita 73 w Żywcu.
 
Zgłoszenia do udziału będzie można dokonać w dniu zawodów – 10 lipca br. 43. Regaty o Puchar Rektora PK organizują: Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PK oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK. Sponsorem głównym przedsięwzięcia jest Energa. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Żywca, Antoni Szlagor.
 
Pierwsze politechniczne regaty odbyły się w 1977 r. Rozegrano wtedy wyścigi w klasie omega. Celem zawodów jest popularyzacja żeglarstwa na Jeziorze Żywieckim, propagowanie aktywnego i bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych, a także promocja atrakcyjnych terenów do uprawiania sportów wodnych.
 
Odwiedź stronę wydarzenia na Facebook’u.  
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners