Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.06
2017
9. konferencja z cyklu „Kobiety w nauce”

9. konferencja z cyklu „Kobiety w nauce”

 
9. konferencja z cyklu „Kobiety w nauce”
Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza na konferencję z cyklu „Kobiety w nauce i biznesie”, podczas której zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju kobietom, pragnącym realizować się w biznesie oraz nauce.


Na konferencji zaprezentowane zostaną aktualne programy finansujące naukę i wspierające biznes. Ponadto kobiety, które odniosły sukces, podzielą się swoimi doświadczeniami. Program zawierać będzie m.in.: prezentację programów wspierających naukowców, oferowanych przez Narodowe Centrum Nauki, wsparcie badań w ramach programu HORYZONT 2020 oraz finansowanie innowacji w ramach planu inwestycyjnego dla Europy.
Zapraszamy w czwartek 8 czerwca, od godz. 9.00 do 14.10, w sali konferencyjnej galerii „Gil”, na kampusie Politechniki Krakowskiej, przy ul. Warszawskiej 24.

Szczególy na stronie internetowej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners